Jautājumi

Kredīta pieteikums

Vai es varu atmaksāt kredītu pirms termiņa?

Jā, tu vari atmaksāt kredītu jebkurā laikā.

Kas jādara, ja esmu pazaudējis vai nomainījis savu telefona numuru?

Ja esi nozaudējis vai nomainījis sava telefona numuru, tad tev nepieciešams ielogoties mūsu mājas lapā un sava profila uzstādījumos norādīt jauno telefona numuru vai pārskaitīt EUR 0.01 uz mūsu bankas kontu, maksājumā mērķī norādot jauno mob. telefona numuru.

Cik ilgi jāgaida lēmums par kredīta piešķiršanu?

Lēmumu par kredīta piešķiršanu sniegsim 15 minūšu laikā (98% gadījumos) no brīža, kad saņemsim reģistrācijas maksu uz vienu no mūsu norādītajiem bankas kontiem. Par lēmumu informēsim Jūs uz Jūsu norādīto mobilā telefona numuru. Kredīta pieteikumi tiek apstrādāti laikā no 8:00 – 21:00 darba dienās un no 10:00 līdz 18:00 brīvdienās.

Vai es vienlaicīgi varu paņemt vairākus kredītus?

Nē, vienlaicīgi tev var būt tikai viens kredīts.

Kāpēc man ir kredīta pieteikuma atteikums?

Iemesli kredīta pieteikuma atteikumam:
• Tu esi parādnieku reģistrā;
• Iepriekšējais kredīts nav apmaksāts vai arī ir kavēta kredīta apmaksa;
• Reģistrēšanās laikā esi norādījis kļūdainus vai nepareizus datus;
• Iemesli saistīti ar uzņēmuma iekšējo kredīta pieteikumu vērtēšanas politiku.

Kādā laika posmā tiks pārskaitīts kredīts uz manu bankas kontu?

Ja tev ir konts vienā no norādītajām bankām: Swedbank, Citadele banka vai DNB banka, tad nepieciešamā summa tiks pārskaitīta 15 minūšu laikā no kredīta pieteikuma iesniegšanas brīža. Ja tavs bankas konts atrodas citā bankā, tad vienas līdz divu darba dienu laikā no kredīta pieteikuma saņemšanas brīža.

Kādu kredīta summu es varu aizņemties?

Pirmo reizi tu varēsi pieteikties kredītam uz summu līdz EUR 300. Ja kredīts tiks samaksāt laikā un nebūs pārkāpti līguma noteikumi, tad piesakoties kredītam otro reizi tu varēsi aizņemties EUR 425.

Kas jānorāda maksājuma mērķī?

Pārskaitot EUR 0.01 maksājuma mērķī jānorāda “Piekrītu līguma [tava līguma numurs] nosacījumiem”. Ja maksājuma mērķis tiks norādīts nepareizi, tad reģistrācija netiks apstiprinātā. Tādā gadījumā tev vajadzēs atkārtoti pārskaitīt EUR 0.01 un precīzi aizpildīt maksājuma mērķi.

Vai ir nepieciešama kredīta ķīla vai galvotājs, lai saņemtu kredītu?

Nē, lai saņemtu kredītu nav nepieciešama ķīla vai galvotājs.

Kā reģistrēties mājas lapā?

Lai reģistrētos mājas lapā ir nepieciešams aizpildīt reģistrācijas formu. Pēc reģistrācijas formas aizpildīšanas, apstiprināt sava e-pasta adresi, uzklikšķinot uz saites, kura tiks nosūtīta uz tavu e-pasta adresi pēc reģistrācijas formas aizpildīšanas.
Lai apsitpirnātu savu bankas kontu, Tev vajadzēs pārskaitīt EUR 0.01 uz mūsu bankas kontu, precīzi norādot maksājuma mērķi. Mēs izskatīsim tavu kredīta pieteikumu un pārskaitīsim naudu, tikko kā saņemsim EUR 0.01 uz mūsu bankas kontu.

Kas nepieciešams, lai saņemtu kredītu?

Lai saņemtu kredītu ir nepieciešams mobilais telefons, elektroniskais pasts un norēķinu konts vienā no Latvijas bankām. Kā arī nedrīkst būt kredītmaksājumu kavējumi vai parādsaistību pārkāpumi citās kredītiestādēs.

Datu nozaudēšana

Kas jādara, ja esmu pazaudējis savu e-pastu?

Ja esi aizmirsis vai pazaudējis e-pastu, kuru norādīji reģistrēšanās laikā, tad tev nepieciešams no sava bankas konta pārskaitīt uz mūsu bankas kontu EUR 0.01, maksājuma mērķī norādot savu jauno e-pasta adresi. Tiklīdz mēs saņemsim maksājumu, nosūtīsim tev saiti uz jauno e-pasta adresi, uz kuras tev būs jāuzklikšķina, lai apstiprinātu jaunā e-pasta izmaiņas.

Kas jādara, ja esmu pazaudējis paroli?

Lai saņemtu jaunu paroli, tev nepieciešams mūsu mājas lapā, augšējā labajā stūrī nospiest pogu “Aizmirsi paroli?”. Uznirstošajā logā nepieciešams ievadīt savu personas kodu. Uz tavu mob. telefona numuru tiks izsūtīta jaunā pagaidu parole, kuru izmantosi, lai ieietu savā profilā

Kredīta atmaksa

Kas jādara, ja nevaru laikā atmaksāt kredītu?

Ja tu nevari laikā apmaksāt visu nepieciešamo kredīta summu, neuztraucies: mēs sniedzam iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Pārskaiti komisijas maksu par kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu un tavs kredīta atdošanas termiņš tiks pagarināts uz 30 dienām.

Kur es varu atmaksāt kredītu?

Kredītu tu vari atmaksāt:
• Ar internetbankas starpniecību;
• Jebkurā bankas filiālē;
• Jebkurā Latvijas pasta nodaļā.

Kādi dati man jānorāda, atmaksājot kredītu?

Aizpildot maksājuma uzdevumu tev jānorādā sekojoša informācija:
Saņēmējs: SIA Greencredit
Reģistrācijas numurs: 40103298741
Saņēmēja banka: nepieciešams noradīt vinu no bankām, kur mums ir noreķinu konts (Swedbank, Citadele Banka или DNB Banka)
Konta numurs: konta numurs, kurš ir norādīts augstāk minētajās bankās ir atrodams sadaļā KONTAKTI.
Maksājuma mērķis: aizņēmēja personas kods