Kā paņemt kredītu

1.Solis. Iepazīsties ar pamatnosacījumiem

Tu vari pieteikties kredītam, ja:

  • Tu esi vecumā no 21 līdz 75 gadiem;
  • Tu esi pastāvīgs Latvijas Republikas iedzīvotājs;
  • Tu neesi parādnieku datu bāzes uzskaitē, un tev nav kavēto kredītu maksājumu;
  • Tev ir patstāvīgi ikmēneša ienākumi.

2.Solis. Reģistrējies

Veic ātru reģistrēšanos mūsu mājas lapā, aizpildot vienkāršu anketu. Uz tavu norādīto e-pastu tiks nosūtīta vēstule. Apstiprini savu reģistrāciju uzklikšķinot uz saiti, kas tiks norādīta vēstulē. Lai varētu identificēt tavu bankas konta numuru, pārskaiti uz mūsu kontu EUR 0.01. Kredīta izsniegšanas procesu var paātrināt, ja tev ir konts vienā no mūsu norādītajām bankām. Šajā gadījumā transakcija aizņemts tikai pāris minūtes.

3.Solis. Iesniedz pieteikumu kredīta saņemšanai

Autorizējies mūsu mājas lapā. Atrodoties savā profilā, izvēlies kredīta kalkulatorā sev nepieciešamo summu un tev vēlamo kredīta atdošanas termiņu. Pēc tam, kad esi izvēlējies summu un termiņu, nospied pogu "Saņemt kredītu". Mēs piedāvājam aizdevumus no EUR 50 līdz EUR 425 ar termiņu no 14 līdz 30 dienām. Piesakoties kredītam pirmo reizi, tu vari saņemt aizdevumu līdz EUR 300. Piesakoties kredītam otro reizi, tev pieejamā summa būs līdz EUR 425.

4.Solis. Saņem naudu savā kontā

Tavs kredīta pieteikums tiks izskatīts pāris minūšu laikā. Pēc lēmuma pieņemšanas tu saņemsi atbildi uz savu norādīto mobilā telefona numuru. Pozitīva lēmuma gadījumā, mēs nekavējoties pārskaitīsim naudu uz tavu norādīto bankas kontu. Naudas saņemšanas laiks ir atkarīgs no bankas, kur tev ir atvērts konts.